Ergonomiczny stół BRIM

Korzyści płynące z wynajmu mebli biurowych można ująć w kilku konkretnych punktach :

  • Wynajem mebli eliminuje przestoje w pracy.
  • Wynajem to elastyczny okres zobowiązań.
  • Pozwala przeznaczyć kapitał na inne cele.
  • Przyjazny dla budżetu z małymi miesięcznymi płatnościami.
  • Bezpośrednie wydatki biznesowe, które można odliczyć od podatku.

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub chcesz zmienić biuro, wypożyczenie mebli biurowych może być bardzo pomocną i praktyczną opcją. Wynajem może być najlepszym wyborem dla Twojej firmy z wielu powodów, min. oszczędza kapitał, umożliwia szybkie zaprojektowanie niedawno powiększonej przestrzeni lub zapewnia tymczasowe miejsca pracy dla nieoczekiwanego projektu. Jest to również idealne rozwiązanie, jeśli czekasz na opóźnioną dostawę mebli, które dopiero są produkowane. Wynajem to również świetny sposób na zaspokojenie tymczasowych potrzeb w zakresie mebli biurowych na korporacyjne szkolenia, seminaria i konferencje.
Consido działa na terenie całego kraju, dowiedziemy do Twojej firmy to – czego potrzebujesz najbardziej i najszybciej – biurka pracownicze, szafy aktowe, fotele biurowe, krzesła konferencyjne, meble gabinetowe czy nawet stoły konferencyjne. U nas wynajem mebli biurowych jest przyjazny dla klienta, w ofercie mamy wiele udogodnień orz promocji, z których warto skorzystać.
Wynajem mebli w naszej firmie jest bardzo proste a oferta skierowana do klienta, za każdym razem jest indywidualnie przygotowywana.

Profesjonalne meble do pracy są trwałe, posiadają odpowiednie atesty i spełniają wszelkie normy w zakresie ergonomii.

Określony czas.

Wynajem mebli biurowych to ekonomiczne, tymczasowe lub długoterminowe rozwiązanie, które może przynieść korzyści firmie każdej wielkości, na przykład małej firmie dopiero rozpoczynającej działalność czy też krótkoterminowej przestrzeni projektowej dla dużej organizacji.

  • Wybierasz projekt i styl mebli, które chcesz mieć w swoim biurze, co miesiąc płacąc odpowiedniej wysokości kwotę wynikającą z umowy.

• Doskonała krótkoterminowa opcja, gdy pojawiają się nieoczekiwane potrzeby meblowe.

• Krótkie, elastyczne zobowiązanie, które kończy się po znalezieniu trwałego rozwiązania lub wraz z upływem terminu określonego przez obie strony.

Uwagi dotyczące wynajmu mebli biurowych:

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mebli do biura długoterminowego, czy tymczasowego, należy wziąć pod uwagę kilka ogólnych kwestii.

  • Wysokiej jakości, estetyczne meble biurowe pomogą Twojej firmie zrobić doskonałe pierwsze wrażenie.
  • Wynajem mebli jest zarządzany za pomocą miesięcznych płatności.

Wypożyczanie umożliwia dostosowanie potrzeb związanych z miejscem pracy do zmieniających się i ewoluujących wymagań, a także zapewnia swobodę wymiany lub zwrotu mebli w razie potrzeby.

Meble biurowe mają znaczący wpływ na lojalność pracowników, produktywność i wygląd przestrzeni, którym przyciąga Twoje biuro. Może również zastanowić się nad zasobami Twojej firmy i wysłać decydujący komunikat do członków zespołu, którzy polegają na swojej wypłacie. Wynajmując meble biurowe, nowe firmy, które nie mają dostępnych zasobów na zakup mebli biurowych z góry, mogą nadal prezentować profesjonalny wizerunek klientom, dostawcom, inwestorom i nowym pracownikom, którzy aktywnie poszukują pewności co do przyszłego sukcesu Twojej firmy.

Nasza oferta jest bogata w akcesoria biurowe, róznorodne wyposażenie ergonomicznie regulujące stanowiska pracy. Zadowoleni klienci są z nami od wielu lat uzupełniając lub wymieniając swoje wyposażenie. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że wybrane z oferty meble trafią pod wskazany adres a co najważniejsze działamy w całym kraju.

Oszczędności

Wynajem to doskonałe rozwiązanie, jeśli w Twojej firmie brakuje mebli i nie chcesz inwestować środków, czasu i kapitału na ich zakup. Jest to również tymczasowe, niedrogie rozwiązanie, które przynosi korzyści przedsiębiorstwom dowolnej wielkości mającym taką potrzebę.

1. SZYBKO I EFEKTYWNIE

Zamówienie mebli może czasem oznaczać wyjątkowo długi czas oczekiwania, czasem nawet ponad miesiąc.
Firmy oferujące wypożyczenie mebli mogą dostarczyć Twoje zamówione meble już w 24 godziny. Daje to najemcom biurowym czas na natychmiastowe rozpoczęcie pracy.

2. ZMIENNE OKOLICZNOŚCI


Jeśli Twoje potrzeby dotyczące przestrzeni biurowej zmieniają się lub są niepewne – wynajem to łatwy sposób na dokonoanie wszelkich zmian w miejscu pracy. Możliwe, że Twoja firma przeżywa ogromny wzrost, co może wymagać zwiększenia liczby pracowników.
W Consido możemy pomożemy Ci umeblować rosnącą powierzchnię biurową, aby nowi pracownicy mogli zabrać się do pracy.

Niezależnie od tego, czy rozwijasz się, czy zmniejszasz, możesz łatwo dostosować ilość potrzebnych mebli biurowych, gdy je wynajmujesz.

SEZONOWOŚĆ

Inną sytuacją, w której wynajem mebli biurowych jest dobrym pomysłem, jest sezonowość cykli zatrudnienia. Na przykład, Twoja firma może potrzebować wielu biurek tylko przez trzy miesiące w roku?

  • Leasing mebli pomaga najemcom w bardziej ekonomiczny sposób radzić sobie ze zmiennymi cyklami zatrudnienia.

Biurka oraz fotele ergonomiczne – to niezbędne narzędzia pracy.

BRAK GOTÓWKI NA ZAKUP MEBLI

Nie masz przepływu gotówki na zakup mebli biurowych, których potrzebujesz teraz?

Jedną z najważniejszych inwestycji w nową powierzchnię biurową jest zakup nowych mebli biurowych, które spełnią oczekiwania i wymogi wszystkich Twoich pracowników. Meble gabinetowe to te jedne z droższych. Dotyczy to zwłaszcza małych firm i start-upów, którym zazwyczaj brakuje płynności, aby kupić meble o jakości, jakiej chcą od samego początku. Leasing zapewnia opłacalny sposób dostępu do wysokiej jakości mebli biurowych wysokiej jakości bez nadmiernej płatności z góry.

Zaletą wynajmu mebli biurowych jest to, że możesz płacić w małych miesięcznych ratach, co pozwala ulokować swój kapitał w innych zasobach i pomaga szybciej osiągać zyski.

Masz umowę najmu krótkoterminową lub podnajemujesz powierzchnię?

Firmy wynajmujące swoje miejsce pracy na krótki okres często stwierdzają, że zakup mebli to duża inwestycja na krótki czas. Świetnym rozwiązaniem jest wynajęcie mebli ze względu na oszczędność czasu i finansów. W rzeczywistości, jeśli wynajmujesz powierzchnię biurową na mniej niż 24 miesiące, to bardziej opłacalny wynajem.

Należy również zdawać sobie sprawę z kosztów demontażu, przenoszenia i montażu mebli z miejsca na miejsce, ponieważ może to być tak samo drogie, jak same meble. Wypożyczalnie zwykle zajmują się konfiguracją, montażem i demontażem – dzięki czemu nie musisz martwić się o te zagadnienia – a możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej – na prowadzeniu firmy.
Wynajem mebli biurowych gwarantuje ciągłość pracy biura.

Stylowo umeblowane biuro przyciąga pracowników.

Styl mebli biurowych często się zmienia

Trendy zmieniają się jak pogoda i nie inaczej jest w przypadku mebli biurowych. Jeśli styl Twojej marki nieustannie ewoluuje, wynajem mebli pozwala Twojemu biuru ewoluować razem z Tobą. Wiele firm chce, aby ich przestrzeń do pracy była na bieżąco z aktualnymi trendami. Ponadto chcą, aby ich pracownicy czuli się dobrze w biurowym modnym środowisku! Leasing mebli biurowych pozwala utrzymać aktualność biura i zwiększyć morale w miejscu pracy.

Największym problemem przy urządzaniu biura jest inwestycja początkowa. Znalezienie niedrogich mebli wysokiej jakości może być trudne, a budżet, który musisz przeznaczyć na zakup mebli biurowych, może wynieść duże sumy, które mogą ograniczyć przepływ gotówki.

Wynajem mebli biurowych jest częstostosowaną praktyką w korporacjach, zajmujemy się takimi usługami od wielu lat, dzięki czemu zebraliśmy niezbędne doświadczenie względem potrzeb klienta w tym zakresie. Skorzystanie z naszych kompleksowych usług, wybierając meble będące w naszej ofercie – gwarantujemy Ci zadowolenie.
Zapraszamy do kontaktu!

Najnowsze wpisy:

STÓŁ BRIM

Ten stół to nie tylko mebel, to centrum dowodzenia dla nowoczesnej przestrzeni pracy, gdzie design łączy się z technologią, zapewniając płynną i stylową pracę.

Czytaj więcej »

Minimalistyczne i praktyczne akcesoria w miejscu pracy.

Naszym celem jest nie tylko dostarczenie pięknych i funkcjonalnych mebli, ale również zapewnienie naszym klientom pozytywnych doświadczeń i satysfakcji z procesu twórczego. Wierzymy, że każdy projekt jest podróżą kreatywną, w której współpracujemy z naszymi klientami, aby przekształcić ich marzenia w rzeczywistość.

Czytaj więcej »