Zajmiemy się Twoim biurem.​

Zgłoś nam problemy występujące
w Twoim biurze, z którymi nie możesz sobie poradzić, lub na które nie masz czasu. Zajmiemy się nimi od ręki!

Oferujemy :

Wypełnij formularz
Prace remontowe
Odmalowanie powierzchni, naprawy klimatyzacji i wentylacji, wymiana wykładzin oraz wsparcie techniczne czy też odnowienia po zalaniach.
Rozwiązujemy problem akustyczny
Wyciszamy przestrzeń biurową, minimalizujemy natężenie dźwiękowe.
Oświetlenie biurowe
Prawidłowo oświetlimy Twoje biuro.
Wyposażymy Twoje biuro
Wyposażymy Twoje biuro w profesjonalne i ergonomiczne stanowiska pracy oraz wszystkie niezbędne w biurze meble.
Uporządkujemy przyłącza elektryczne
Inteligentne biuro, bogate w nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę – gwarantuje ergonomię i bezpieczeństwo.
Naprawimy wentylacje i klimatyzację
Zadbamy o przepływ powietrza w Twoim biurze.

Opinie o nas:

55 opinii z Google - ocena 5,0
5/5

Firma CONSIDO odpowiadała za projekt i wyposażenie nowego biura Paris Tobacco Commercial Sp. z o.o., mieszczącego się w Warszawie, w hotelu Marriot. Projekt był trudny i obfitował w wiele emocjonujących momentów, które wzbogaciły obie strony o nowe doświadczenia. Efekt finalny jest przy tym dokładnie taki, na jakim nam zależało. Mamy wrażenie, że przestrzeń jest jak zaczarowana. Przemyślana, funkcjonalna, estetyczna i wykończona w każdym detalu. Polecamy firmę CONSIDO przede wszystkim z powodu ich profesjonalizmu, jak też i partnerskiego podejścia do współpracy z klientem.

Paris Tobacco Company Agnieszka Naborowska, Kierownik Biura

Nasza współpraca trwa już 10 lat! Stan pandemii, pilność wprowadzenia wymogów opisanych prawem spowodował, że zwróciliśmy się o pomoc do wielokrotnie sprawdzonej firmy CONSIDO. Zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu elementów zapewniających maksymalnie bezpieczne przebywanie osób w pomieszczeniach biurowych oraz ogólnodostępnych, jak portiernie czy biblioteka z czytelnią. Przedstawiono projekt z właściwą technologią wykonania i mocowania, a na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że całość, każdy detal - były oparte na autorskim projekcie uwzględniającym potrzeby użytkownika.

Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego Mgr Jolanta Maliszewska

Z firmą CONSIDO pracujemy od dłuższego czasu. To, co szczególnie cenimy sobie w tej współpracy to terminowość i konkurencyjne ceny mebli, które nie są proponowane kosztem jakości, a także nowoczesne wzornictwo. Mieliśmy do zrealizowania duży projekt wyposażenia naszego łódzkiego biura i na tej terminowości szczególnie nam zależało, dlatego jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów i skuteczności firmy.

AQ Wiring Systems Agnieszka Anglart, Dyrektor finansowy

ORLEN Księgowość Sp. z o.o. ma przyjemność zarekomendować firmę CONSIDO jako solidnego dostawcę krzeseł biurowych. Firma CONSIDO była dostawcą 200 szt krzeseł obrotowych INFINITA OPERATIVE dla pracowników Spółki ORLEN Księgowość w Płocku. Zamówienie, dostawa i montaż zostały wykonane w terminie umownym. Firma elastycznie dostosowała się do naszych wymagań, kadra i pracownicy wykazali się dobrym przygotowaniem fachowym, terminowością i rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem. Dziękujemy za współpracę i życzymy Państwu dalszych sukcesów w realizacji powierzonych projektów. Firmę CONSIDO możemy z pełną odpowiedzialnością polecić innym zleceniodawcom.

Orlen Krzysztof Wawrzków, Kierownik

Firma Consido dostarczała nam meble i wyposażenie biurowe dla Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Wartość kontraktu przekroczyła 1 mln zł. Dostawa została zrealizowana terminowo, towar odpowiadał założeniom przetargowym, montaż został wykonany fachowo, z zachowaniem staranności. Polecamy Consido jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

Mebelux Marzena Czaplicka, Dyrektor Generalny

Firma Consido na podstawie Umowy Ramowej zawartej w wyniku postępowania przetargowego zrealizowała w czerwcu 2015 r. dostawy wraz z montażem wyposażenia meblowego na wyposażenie stanowisk pracy biurowej w nowej lokalizacji mCentrum Operacji w Łodzi. Przedmiotem realizacji były: biurka, biurka typu bench, kontenery biurowe, szafy biurowe, stoły konferencyjne, krzesła obrotowe oraz stacjonarne, hokery, meble do pomieszczeń typu chillout. Realizacja była łącznie na wyposażenie kilkuset stanowisk pracy. Łączna wartość kontraktu przekroczyła 1 mln zł. Dostarczone meble charakteryzują się wysoką jakością. W trakcie realizacji kontraktu firma Consido wykazała się fachową wiedzą i bardzo dobrą organizacją logistyczną. Dostawy i montaż realizowane były terminowo z należytą starannością, pomimo bardzo napiętego harmonogramu. Wysoko oceniamy także kompetencje, uprzejmość i zaangażowanie pracowników firmy. Firmę Consido polecamy jako partnera godnego zaufania.

mBank Przemysław Skórowski, starszy specjalista, mBank