Co robimy?

Projekty lokali gastronomicznych

kompleksowo i twórczo

Zajmujemy się projektowaniem i wyposażaniem lokali gastronomicznych:

  • restauracji
  • kawiarni
  • barów
  • pubów
  • sklepów

Zapewniamy również kompleksową usługę fit out, w ramach której gotowi jesteśmy wykonać wszelkie prace wykończeniowe. Projektowanie restauracji czy kawiarni jest zawsze wyzwaniem, w którym wyzwalamy twórczo wszystkie zmysły. Bo każdy z nich wpływa finalnie na opinię klienta i jego ocenę smaku potrawy.

Pobierz nasz darmowy e-book

Jak to robimy?

Aranżacja lokali usługowych

analitycznie i holistycznie

Krok drugi

Dobranie odpowiednich środków wyrazu

Następnie dobieramy środki wyrazu. Projekty lokali gastronomicznych to feeria odpowiednio dobranych kolorów, faktur, mebli. Aranżacja serca lokalu, czyli baru oraz elementy wykończeniowe, dekoracyjne, oświetlenie, itd. Pamiętamy przy tym, że pobyt w lokalu gastronomicznym jest doświadczeniem multisensorycznym. Jemy oczami, a na nasz apetyt mają wpływ zarówno barwy, pobudzające ciekawość urozmaicenie przestrzeni, jak również zapachy i dźwięki.

Krok pierwszy

Szczegółowa analiza

Aranżacja kawiarni, cukierni czy restauracji rozpoczyna się od głębokiej analizy. Najpierw wyobrażamy sobie potencjalnego gościa lokalu i odtwarzamy ścieżkę jego oczekiwań i potrzeb. Czy jest to lokal, w którym chce on szybko, w przerwie zjeść czy przeciwnie – usiąść i w komforcie spędzić tu wiele godzin? Jak go zachęcić do wejścia? Co go skłoni do powrotu? Projektowanie restauracji jest sztuką odpowiadania sobie na te i wiele innych pytań.

Krok trzeci

Funkcjonalność na równi z estetyką

Aranżacja lokali usługowych to także ich część funkcjonalna: kuchnia i zaplecze. Tu najważniejsze jest zadbanie o to, by pracownikom jak najwygodniej i najsprawniej się pracowało. Z dostępem do odpowiednich narzędzi, oświetlenia i wentylacji. W projektowaniu restauracji jest to kluczowy element, który wpływa na sprawne funkcjonowanie lokalu gastronomicznego.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? A może potrzebujesz darmowej konsultacji?

Zgłoś się do nas!

Kim jesteśmy?

Aranżacja wnętrz,

które zaostrzają apetyt

Jesteśmy wielozadaniowym zespołem, a nasze kompetencje nie są ograniczone do stanowiska. Każdy z nas ma zarówno żyłkę handlowca, jak i projektanta, co pozwala nam lepiej i szerzej rozumieć Twoje potrzeby, a przede wszystkim wejść w buty Twojego klienta. Wspólnie bierzemy odpowiedzialność za realizację każdego projektu, a wyznacznikiem naszego sukcesu jest Twoja opinia.

Ważny jest dla nas dialog. To podstawa każdego udanego projektu, dlatego na każdym jego etapie konsultujemy się z Tobą, żebyś mógł uczestniczyć w projekcie jako członek naszego zespołu.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, staramy się budować lepszy świat. Kieruje nami idea, że dobrze wykonana aranżacja wnętrz jest wynikiem pasji, pracowitości i zabawy.

To co – spróbujemy razem upiec coś apetycznego?

Dowiedz się więcej o przestrzeniach skierowanych na zysk

Pobierz nasz darmowy e-book

 

 

Zapisując się na pobranie darmowego e-booka, wyrażasz jednocześnie zgodę na przesyłanie newslettera #Zmysłowy design oraz informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.
 

 

GÓRA