Projektowanie restauracji i barów

Co robimy?

Projektujemy lokale gastronomiczne

kompleksowo i kreatywnie

Zajmujemy się projektowaniem i wyposażaniem lokali gastronomicznych, m.in.:

  • restauracji
  • kawiarni
  • barów
  • pubów
  • sklepów

Dodatkowo świadczymy usługę fit-out, w ramach której wykonujemy wszelkie prace wykończeniowe.

Projektowanie lokali gastronomicznych jest wyzwaniem, w którym łączymy rozwiązania zarówno piękne, jak i praktyczne. Wiemy jak tworzyć przestrzenie, w których rośnie apetyt.

Sprawdzone rozwiązania i aranżacje od naszych projektantów

Jak to robimy?

Projektujemy od ogółu do szczegółu

analitycznie i holistycznie

Krok drugi

Dobranie odpowiednich środków wyrazu

Następnie dobieramy środki wyrazu. Projekty lokali gastronomicznych to feeria odpowiednio dobranych kolorów, faktur, mebli. Aranżacja serca lokalu, czyli baru oraz elementy wykończeniowe, dekoracyjne, oświetlenie, itd. Pamiętamy przy tym, że pobyt w lokalu gastronomicznym jest doświadczeniem multisensorycznym. Jemy oczami, a na nasz apetyt mają wpływ zarówno barwy, pobudzające ciekawość urozmaicenie przestrzeni, jak również zapachy i dźwięki.

Krok pierwszy

Szczegółowa analiza

Aranżacja kawiarni, cukierni czy restauracji rozpoczyna się od głębokiej analizy. Najpierw wyobrażamy sobie potencjalnego gościa lokalu i odtwarzamy ścieżkę jego oczekiwań i potrzeb. Czy jest to lokal, w którym chce on szybko, w przerwie zjeść czy przeciwnie – usiąść i w komforcie spędzić tu wiele godzin? Jak go zachęcić do wejścia? Co go skłoni do powrotu? Projektowanie restauracji jest sztuką odpowiadania sobie na te i wiele innych pytań.

Krok trzeci

Funkcjonalność na równi z estetyką

Aranżacja lokali usługowych to także ich część funkcjonalna: kuchnia i zaplecze. Tu najważniejsze jest zadbanie o to, by pracownikom jak najwygodniej i najsprawniej się pracowało. Z dostępem do odpowiednich narzędzi, oświetlenia i wentylacji. W projektowaniu restauracji jest to kluczowy element, który wpływa na sprawne funkcjonowanie lokalu gastronomicznego.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Potrzebujesz konsultacji?

Zgłoś się do nas!

Kim jesteśmy?

Aranżujemy wnętrza,

które zaostrzają apetyt

Jesteśmy wielozadaniowym zespołem, a nasze kompetencje nie są ograniczone zajmowanym stanowiskiem. Każdy z nas ma zarówno żyłkę handlowca, jak i doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Ta kombinacja pozwala nam lepiej i szerzej rozumieć potrzeby właścicieli lokali gastronomicznych, jednocześnie pamiętając i dbając o stronę klientów i pracowników. Wspólnie bierzemy odpowiedzialność za realizację każdego projektu, a wyznacznikiem naszego sukcesu jest zadowolenie właściciela, pracowników i klientów danego lokalu gastronomicznego.

 

Ważny jest dla nas dialog. To podstawa każdego udanego projektu, dlatego na każdym jego etapie konsultujemy się z Tobą, żebyś mógł uczestniczyć w projekcie jako członek naszego zespołu.