20 lat doświadczenia

Jesteśmy zespołem odpowiedzialnych i kreatywnych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem współpracują ze sobą oraz partnerami biznesowymi, budując długofalowe zaufanie. Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowym wyposażaniu wnętrz. Urzeczywistniamy każdą koncepcję "od pomysłu po realizację". Współpracujemy z renomowanymi producentami mebli i wykończeń.

Czym się kierujemy

Celem CONSIDO jest tworzenie przyjaznej i komfortowej przestrzeni w miejscu pracy. Bogaty asortyment mebli i wyposażenia pozwala na ergonomiczne, ekonomiczne i ekologiczne kształtowanie przestrzeni.

Najlepsze rozwiązania

Niepowtarzalne aranżacje tworzymy z użyciem atestowanych materiałów i sprawdzonych systemów. Dostarczamy unikalne i designerskie meble oraz przedmioty. Wprowadzamy do biur zieleń.

Zaangażowanie i profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Staramy się urzeczywistnić marzenia naszych Klientów w najmniejszym detalu.

Realizacja projektów

Dział logistyczny CONSIDO dostarcza zamówienia w terminie, a nasi fachowcy sprawnie montują meble na miejscu. Szybko rozpatrujemy ewentualne reklamacje. Zapewniamy 5-letnią gwarancję i rzetelny serwis pogwarancyjny.

Poznajmy się bliżej

GÓRA

Pobierz bezpłatną
księgę inspiracji

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najbardziej inspirujące wnętrza biur.

Wystarczy, że zostawisz nam swój adres e-mail i nasza księga inspiracji trafi prosto na Twoją skrzynkę.