Komfortowe budki telefoniczne do biur

Ciche miejsce do pracy w biurze
Tworzymy wysokiej jakości budki telefoniczne dla przestrzeni biurowych i nie tylko. Produkty tego typu są niezbędne wszędzie tam, gdzie hałas przeszkadza w pracy lub wykonywaniu połączeń telefonicznych. To idealne rozwiązanie dla biur, lobby, hal produkcyjnych, centrów handlowych, barów i restauracji.

Komfort i wygoda pracowników
Nasze budki telefonicznie zapewniają komfort nie tylko samym pracownikom, ale również osobom znajdującym się w otoczeniu dzwoniącego. To miejsce ciche i dyskretne.

Budki telefoniczne z atestem
Parametry techniczne oraz wykonanie naszych budek telefonicznych zostały docenione przez ekspertów z jednostek certyfikujących i poparte odpowiednimi certyfikatami.

Cisza i spokój na wyciągnięcie ręki

Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla nowoczesnych przestrzeni biurowych i komercyjnych. Budki telefoniczne to komfort dla wszystkich pracowników. Mogą służyć zarówno do wykonywania telefonów, jak i do chwilowego wyciszenia i zebrania myśli.

  • Budka telefoniczna ze względu na swoje doskonałe właściwości absorbujące i izolacyjne pozwala na prowadzenie rozmów w ciszy i skupieniu.
  • Nasze budki telefoniczne gwarantują poufność prowadzonych rozmów.
  • Niewielki rozmiar budki sprawia, że można ją ustawić w dowolnym miejscu, nawet na małej przestrzeni.

Solidna konstrukcja i najlepsze parametry techniczne

W naszych produktach postawiliśmy na dobre parametry techniczne. To one gwarantują komfort użytkowania oraz trwałość na lata.

  • Stabilność całej konstrukcji gwarantują metalowe profile malowane proszkowo.
  • Wykorzystaliśmy materiały dające skuteczną izolację akustyczną: płyty wiórowe, panele akustyczne, wełna, pianka. Dzięki temu energia dźwiękowa ulega niemal całkowitej redukcji.
  • Uzupełnieniem budki telefonicznej jest wysokiej jakości wyposażenie dodatkowe: oświetlenie LED, gniazdo zasilania 230V, 2 gniazda ładowarki 2,1 A, stabilna półka umożliwiająca pracę na laptopie.