Meble konferencyjne

Elastyczne rozwiązania do pracy grupowej
Nasza oferta to różnorodne meble konferencyjne, które dopasujesz do każdej przestrzeni. Zapewniamy również praktyczne stoły konferencyjne składane, które pozwalają na mobilność i elastyczność ustawienia.

Najlepsze materiały i solidna realizacja
Przykładamy wagę do jakości. Wybieramy producentów, którzy używają materiałów najlepszej jakości, które gwarantują komfort pracy przy dużym obciążeniu blatów.

Eleganckie wykończenie
Dbamy o to, by nasze produkty były dopracowane w każdym szczególe i dopasowane do ogólnej koncepcji pomieszczenia. Oferujemy różnorodne wykończenia blatów oraz nóżek.

Funkcjonalne i eleganckie meble do sal konferencyjnych

Sala konferencyjna to niewątpliwie przestrzeń, która ma służyć przede wszystkim do wzajemnej komunikacji i umożliwiać pracę grupową nad wspólnymi projektami. Jest to też miejsce, w którym często przyjmowani są goście spoza firmy. Dlatego oferując meble konferencyjne, stawiamy przede wszystkim na elegancję i użyteczność.

  • Z uwagi na zróżnicowanie powierzchni konferencyjnych oferujemy bogaty wybór wielkości oraz kształtów mebli konferencyjnych.
  • Uzupełnieniem naszej oferty są krzesła konferencyjne, które gwarantują niezbędny komfort pracy. Oferujemy krzesła o jednolitym wzorze i kolorystyce – idealne dopasowane do stołów oraz ogólnej koncepcji sali konferencyjnej.

Praktyczne stoły konferencyjne

Najważniejszym meblem sali konferencyjnej jest stół, przy którym często zapadają ważne strategiczne decyzje. Nasze kolekcje stołów konferencyjnych to wygodne i funkcjonalne rozwiązania oraz możliwość stworzenia ciekawych aranżacji.

  • Oferujemy elastyczne rozwiązania: stoły dostępne są w różnorodnej kolorystyce oraz mają różne grubości blatów.
  • Stoły konferencyjne mogą zostać wyposażone w szklane wstawki, kanały kablowemedia porty i wiele innych funkcjonalnych i atrakcyjnych rozwiązań.
  • Znajdziesz u nas stoły w dowolnym kształcie oraz stoły modułowe.