Ergonomiczny stół BRIM

W dzisiejszych czasach współpraca jest głównym celem nowoczesnej przestrzeni roboczej. Mury runęły, komunikacja jest aktywna bardziej niż kiedykolwiek, a projektowanie sprzyja dzieleniu się pomysłami. Nawet przy systemach kabin biurowych otwarta przestrzeń biurowa jest bardziej dostępna niż kiedykolwiek, gdzie zatem miejsce na prywatność?

Znaczenie prywatności:

Jeśli projekt i aranżacja biura oparty jest na otwartej koncepcji promując niektóre z najbardziej pożądanych zachowań pracowników – kreatywność, współpracę, rozwiązywanie problemów i komunikację – to czy prywatność jest wystarczająco istotna, aby dodać ją do projektu biura?
Naszym zdaniem – zdecydowanie TAK.

Prywatne spotkania:

Zawsze istnieje potrzeba prywatnego i spokojnego miejsca spotkań, niezależnie od tego, czy chodzi o rozmowę
z klientem jeden na jednego, zebranie z pracownikami, czy też widokonferencję / telekonferencję.
Hałas zawsze utrudnia pracę, negatywnie wpływając na jakość naszych działań.
Prywatność w open space ?
To ważne!
Pamiętajmy, że w biurach liczy się gwarancja zaspokojenia potrzeb pracowników pod wieloma względami zawodowymi – szczególnie ważne są strefy skupienia, pracy kreatywnej i zespołowej.

Przestrzeń wolna od zakłóceń:

Jeśli zależy Ci na prywatności w otwartej przestrzeni biurowej, posiadanie cichej strefy skupienia zależy również od osobistych preferencji. Niektórzy pracownicy potrzebują prywatności, aby móc się skupić i jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Przyjazny open space, gwarantujący możliwość pracy zespołowej oraz samodzielnej to najlepsze rozwiązanie!

Rozwiązanie :

Ogólnie rzecz biorąc, firmy mogą zdecydować się na jedną lub drugą koncepcję projektową. Chodzi o równowagę. Powinny istnieć potrzeby i wymagania w zakresie prywatności dotyczące przestrzeni roboczej opartej na współpracy i otwartej koncepcji. Będą się one różnić w zależności od firmy, branży i kultury firmy.

Oto kilka pomysłów, które mogą Cię zainspirować:

Wyznacz ciche przestrzenie do wielu zastosowań, w których pracownik przychodzi do pracy zgodnie z potrzebami, czy to w celu odebrania telefonu, czy wykonania zadania.

Mobilne strefy wyciszenia – np. ekrany naścienne, które dzielą różne stanowiska pracy. Pochłaniacze hałasu i miękkie meble zapewniają, że dźwięk nie rozchodzi się łatwo po całym biurze. Dzięki temu ludzie mogą rozmawiać i pisać bez rozpraszania innych i utrudniania komunikacji. Tego typu rozwiązania mają naprawdę wielu zwolenników zarówno wśród pracodawców, kadry zarządzającej jak i pracowników.

( Panele akustyczne, specjalna wykładzina czy też nawet ozdobne pochłaniacze dźwięku oraz co najważniejsze specjalne budki akustyczne )

Zrównoważ prywatność i współpracę z nowoczesną koncepcją biura z Consido. Mogą pomóc Ci w stworzeniu funkcjonalnego i atrakcyjnego miejsca pracy, które wspiera Twoją markę i pomaga Twoim pracownikom zmaksymalizować ich produktywność. Oprócz naszej szerokiej gamy mebli biurowych, nasz zespół może również pomóc w zaprojektowaniu przestrzeni do pracy.

Czy jesteś gotowy, aby przeprojektować swoje biuro, aby zmaksymalizować produktywność i kreatywne myślenie? Consido może pomóc w zaprojektowaniu i zainstalowaniu idealnych projektów dla Twojej firmy. Consido jest wiodącym dostawcą mebli biurowych, edukacyjnych, restauracyjnych i hotelowych, oferującym wysokiej jakości usługi projektowe i instalacyjne w dowolnym stylu i skali. Nasza siedziba główna znajduje się w Łodzi Andrzejowie, ul. Taborowa 119D. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć projektowanie biura, skontaktuj się z nami online. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących projektowania mebli, śledź nas na Facebooku, Instagramie i Linked In.

#openspace #praca #office #biuro #aranżacja wnętrz #skupienie

Najnowsze wpisy:

STÓŁ BRIM

Ten stół to nie tylko mebel, to centrum dowodzenia dla nowoczesnej przestrzeni pracy, gdzie design łączy się z technologią, zapewniając płynną i stylową pracę.

Czytaj więcej »

Minimalistyczne i praktyczne akcesoria w miejscu pracy.

Naszym celem jest nie tylko dostarczenie pięknych i funkcjonalnych mebli, ale również zapewnienie naszym klientom pozytywnych doświadczeń i satysfakcji z procesu twórczego. Wierzymy, że każdy projekt jest podróżą kreatywną, w której współpracujemy z naszymi klientami, aby przekształcić ich marzenia w rzeczywistość.

Czytaj więcej »