Urządzając biuro kieruj się myślą o swojej marce – wybierz meble, które są zarówno elementem definiującym Twoje wnętrze biznesowe, jak i dominującym elementem motywu handlowego – ponieważ wybrane przez Ciebie meble stworzą odpowiednią atmosferę dla klientów i pracowników. W Consido tworząc projekt i aranżację wnętrza dla klientów zawsze kierujemy się ponadczasowością, niesztampowością i potrzebami klienta.

Są trzy sposoby kreowania nastroju w biurze – w zależności od stylu mebli:

Komfort a nastrój w biurze.

Ludzie powinni czuć się komfortowo w przestrzeniach, w których spędzają większość czasu – takich jak miejsca pracy. Otocz biuro rzeczami, co do których masz pewność, że spodobają się ludziom. Pozytywne odczucia można wywołać wybierając meble biurowe o odpowiedniej formie, kolorze i funkcji, ponieważ jak wiesz – meble biurowe nie tylko wpływają na nastrój, ale także zmieniają całą atmosferę pomieszczenia – unowocześniając i ułatwiając funkcjonowanie.

Przestrzeń można pozytywnie wykorzystać.

Są chwile, kiedy pokój w biurze nie wydaje się odpowiedni z powodu braku odpowiedniego wyposażenia i  zagospodarowania przestrzenią – co wzmaga poczucie ciasności i odczuwalności złego ustawienia mebli. Niewłaściwy rodzaj wyposażenia może sprawić, że pokój będzie wydawał się mniejszy, przez co każdy przebywający w nim poczuje się w jakimś zakresie niekomfortowo. Przejście na ergonomiczne i nowoczesne meble kompaktowe gwarantuje, że ludzie mają więcej miejsca by się przemieszczać bez poczucia ograniczeń. Ponadto czyste i jasne kolory mogą sprawić, że pomieszczenie wyda się większe.
Wybór odpowiednich mebli sprawia, że ​​pokój wydaje się bardziej przyjazny i zachęcający.

Inspiracja i różne formy wystroju.

Tworząc tematyczną przestrzeń biurową, Twoi pracownicy mogą nawet poczuć się zainspirowani, pomyśl o biurze w stylu tropikalnym…z drewnianymi elementami i dużą ilością roślin lub o nowoczesnym wystroju stylizowanym na motyw z ulubionego filmu zespołu. Może trudno w to uwierzyć ale ludzie mogą stracić koncentrację w biurach z gładkimi białymi ścianami, istnieją delikatne odmiany koloru białego, dzięki czemu pokój wydaje się bardziej komfortowy. To samo dotyczy mebli biurowych. Meble biurowe o bogatej kolorystyce i niepowtarzalnym motywie najbardziej zmieniają całą atmosferę.

Łatwość konserwacji – warto mieć uniwersalne i trwałe meble.

Aby stworzyć poczucie ponadczasowości, wielu właścicieli firm wybiera współczesne style biurowe by co roku nie zmieniać motywu swojego biura, przez co popularne są modernistyczne i uniwersalne projekty biur. Jeśli chcesz, aby meble przetrwały dziesięciolecia, wybierz takie, które nie wyjdą z mody i nie rozpadną się wraz z końcem gwarancji. Zachowanie świeżego wyglądu w biurze jest ważne dla Twoich klientów, pracowników i konkurencji 😉

Skontaktuj się z Consido, jeśli jesteś gotowy, aby przekształcić swoją przestrzeń biurową w ciepłe i zachęcające miejsce dla Twoich pracowników i klientów.
My jesteśmy gotowi na Twoje zmiany, wystarczy do nas napisać.

https://consido.pl/bezplatne-analizy-powierzchni-biurowej/

Najnowsze wpisy:

STÓŁ BRIM

Ten stół to nie tylko mebel, to centrum dowodzenia dla nowoczesnej przestrzeni pracy, gdzie design łączy się z technologią, zapewniając płynną i stylową pracę.

Czytaj więcej »

Minimalistyczne i praktyczne akcesoria w miejscu pracy.

Naszym celem jest nie tylko dostarczenie pięknych i funkcjonalnych mebli, ale również zapewnienie naszym klientom pozytywnych doświadczeń i satysfakcji z procesu twórczego. Wierzymy, że każdy projekt jest podróżą kreatywną, w której współpracujemy z naszymi klientami, aby przekształcić ich marzenia w rzeczywistość.

Czytaj więcej »