Tworzymy idealną przestrzeń do relaksu dla Twoich pracowników

Wymień twarde krzesło na wygodną sofę
Oferujemy nowoczesne, komfortowe oraz dopasowane do rodzaju działalności strefy odpoczynku. Zapewnimy Twoim pracownikom miejsce, w którym będą mogli zrelaksować się np. na hamaku, wyciszyć, zebrać myśli oraz oderwać się od swoich obowiązków, co pozwoli im pobudzić swoją kreatywność, a dodatkowo podniesie wydajność ich pracy.

Wykorzystaj naszą kreatywność
Szukasz niestandardowych aktywności dla swoich pracowników? Zrealizujemy dla Ciebie każdy nawet nietypowy projekt. Nadamy wnętrzu wyjątkowy charakter oraz zapewnimy pracownikom wybrane przez Ciebie rozrywki i aktywności – od konsol do gier aż po ścianki wspinaczkowe.

Stwórz chilout room z komfortowym wyposażeniem
Każda z zaprojektowanych i stworzonych przez nas stref wyróżnia się wyjątkowym wyposażeniem służącym do odpoczynku. W zależności od charakteru przestrzeni mogą to być kolorowe pufy, miękkie sofy, hamaki, podwieszane fotele, leżaki i wiele innych.

Nowoczesne strefy relaksu do biur

Pomagamy pracodawcom zorganizować najlepsze miejsca do wypoczynku. Realizujemy największe zlecenia na strefy chillout dla dużych klientów.

  • Szukamy rozwiązań oraz aranżacji, które będą idealnie pasować do Twojej działalności.
  • Zaproponujemy Ci możliwość umieszczenia w strefie różnych aktywności dla Twoich pracowników: Konsole Playstation i Xbox, piłkarzyki, rzutki, maty do jogi czy ścianki wspinaczkowe.
  • Całość projektu dopełnimy kolorami, roślinami oraz odpowiednim oświetleniem.
  • Wprowadzimy do Twojego biura roślinność. W strefach relaksu lub w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu możemy stworzyć wyjątkowe ogrody wertykalne, które zapewnią Twojemu wnętrzu harmonię oraz lepszą jakość powietrza.

Przemyślana i kompleksowa realizacja stref chillout

Zadbamy o każdy nawet najmniejszy szczegół – począwszy od wystroju ścian, mebli, wyposażenia, a kończąc na dodatkach takich jak rośliny. Zlecając nam realizację, otrzymasz kompletną i przemyślaną przestrzeń odpoczynku, która stanie się źródłem inspiracji i nowych pomysłów dla Twoich pracowników.

  • Pomożemy zlokalizować najlepsze miejsce na strefę relaksu.
  • W razie potrzeby zapewnimy odpowiednie wydzielenie przestrzeni z właściwą akustyką.
  • Wyróżnimy strefę relaksu za pomocą ciekawie dobranych kolorów oraz mebli.
  • Zapewnimy dowolne wyposażenie oraz najszerszy wybór rozrywek.