PROJEKTOWANIE BIUR WARSZAWA

W Warszawie obecnie jest już prawie 6 mln m kw. powierzchni biurowej pod wynajem i nic nie wskazuje na to, że dynamika rozwoju tego rynku zwolni. Popularność stolicy będącej centrum biznesowym Polski wpływa silnie na projektowanie biur w Warszawie. Pracownicy i pracodawcy oczekują przy tym, by nawet aranżacja małego biura opierała się na najwyższych standardach.

Projekt architektoniczny wnętrz w CONSIDO

Projektowanie biur w Warszawie wymaga najlepszych rozwiązań w zakresie optymalnego rozplanowania komfortowej przestrzeni pracy. Równie ważne jest dopasowanie ergonomicznych mebli. Fotele obrotowe i biurka to podstawowe narzędzia pracy, dlatego w CONSIDO oferujemy tylko te, których jakość i trwałość nie pozostawiają wątpliwości. Warszawa jest miastem, w którym zrealizowaliśmy wiele projektów i znamy potrzeby tego rynku. Zapoznaj się z naszym portfolio: Realizacje

Projektowanie biur w Warszawie: jak pracujemy?

Współpracę projektową rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb pracodawcy i pracowników. Stosujemy wypróbowane modele analityczne, dzięki którym szybko poznajemy dane środowisko i specyfikę pracy. Po przedstawieniu propozycji w zakresie rozplanowania przestrzeni opracowujemy moodboardy, które pozwalają naszym klientom dopasować estetykę biura do wybranego stylu. W kolejnym etapie proponujemy meble, przy czym możemy dopasować je do konkretnych potrzeb zapewniając odpowiednie wymiary czy formę wykończenia. Wyprodukować je na specjalne zamówienie.

Projekt architektoniczny wnętrz i fit out Warszawa

Projektowanie biur w Warszawie wymaga czasem również prac z zakresu fit out. Na przykład wtedy, gdy nowy najemca chce od początku zaaranżować biuro według nowych potrzeb. W CONSIDO zajmujemy się kompleksowo tego typu usługami już od lat. Mamy odpowiednie zaplecze i doświadczenie. We współpracy stawiamy na bliski dialog z Klientem, dzięki czemu na każdym etapie prac szybko reagujemy na uwagi. Od kilkunastu lat projektujemy i wyposażamy miejsca pracy w oparciu o najnowsze trendy. Potrafimy też dopasować przestrzeń do pracy w różnych modelach, także hybrydowym proponując rozwiązania, które doskonale sprawdzają się u innych naszych Klientów.