PROJEKTOWANIE BIUR ŁÓDŹ

Rynek powierzchni biurowych w Łodzi dynamicznie się rozwija. Jako mieszkańcy tego miasta zajmujący się projektowaniem przestrzeni komercyjnych, zauważamy tę dynamikę i jesteśmy jej częścią. Nowoczesne biuro mają dzięki nam m.in. Commerzbank czy Idemia Poland. Współpracujemy również z łódzkimi szkołami wyższymi, restauratorami, a nawet właścicielami centrów zabawy dla dzieci, dla których projektujemy komfortowe miejsca wypoczynku dedykowane rodzicom. Jesteśmy obecni w Łodzi od kilkunastu lat. Nasz showroom oferuje na powierzchni 470 m kw. najlepsze fotele obrotowe i ergonomiczne biurka, także do home office. Tutaj też możemy porozmawiać o projekcie Twojego biura w Łodzi.

Nowoczesne biura projekty Łódź

Łódź zawsze rozwijała się dynamicznie dzięki przemysłowi, a obecnie biznesowi związanemu z nowoczesnymi technologiami. Te ostatnie mają silny wpływ na projekt biura, który musi być dopasowany do specyfiki pracy w zmiennym i mobilnym środowisku. Podstawą powinna być zarówno ergonomia pracy, jak i aktualne potrzeby pracowników. Od komfortu zależy nie tylko produktywność, ale również poczucie przynależności do miejsca, a więc i chęć związania się na dłużej z pracodawcą. Projektowanie biur w CONSIDO opiera się właśnie na tych fundamentach.

Nowoczesne biuro Łódź z CONSIDO

Realizujemy zarówno kompleksowe usługi fit out, jak i samo projektowanie biur. Współpracujemy też z najlepszymi producentami mebli oferując nowoczesne fotele, biurka, szafki, lockersy, itd. Mamy również możliwość projektowania i produkowania mebli na specjalne zamówienie tak, by idealnie wpasowały się w daną przestrzeń. Rozpoczynając współpracę najpierw zapoznajemy się gruntownie z potrzebami pracodawcy i pracowników, profilem firmy oraz specyfiką danej branży, która ma istotny wpływ na formy pracy, a więc i projekt biura. W kolejnych krokach przygotowujemy propozycje, które analizujemy wspólnie z Klientem na każdym etapie tak, by finalnie spełniło ono wszelkie oczekiwania. Uważamy przy tym, że zarówno aranżacja małego biura, jak i tego dużego wymaga równie dużego zaangażowania.