Marek Woźniakowski

Prezes

Sebastian Kłos

Dział Handlowy

Tomasz Banasiak

Dział Handlowy

Czym się kierujemy?

Celem Consido jest tworzenie przyjaznej
i komfortowej przestrzeni w miejscu pracy. Bogaty asortyment mebli i wyposażenia pozwala na ergonomiczne, ekonomiczne
i ekologiczne kształtowanie przestrzeni. Staramy się urzeczywistnić marzenia naszych Klientów w najmniejszym detalu. Dział logistyczny CONSIDO dostarcza zamówienia w terminie, a nasi fachowcy sprawnie montują meble na miejscu.
Zapewniamy 5-letnią gwarancję i rzetelny serwis pogwarancyjny.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności w swoich dziedzinach. Jesteśmy zgraną grupą ludzi, którzy doskonale znają się na swoich zadaniach i współpracują ze sobą, aby osiągać najlepsze wyniki dla naszych klientów. Nasza firma stawia na wysoką jakość usług, dlatego też nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach i kształcą się, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania w swoich dziedzinach.

Innowacyjność

Specjalizujemy się w projektowani
i kompleksowym wyposażaniu wnętrz. Urzeczywistniamy każdą koncepcję “od pomysłu po realizację”.
Współpracujemy z renomowanymi producentami mebli i wykończeń. Staramy się urzeczywistnić marzenia naszych Klientów w najmniejszym detalu.

Consido to projekt, realizacja i wyposażenie przestrzeni.

Niepowtarzalne aranżacje tworzymy z użyciem atestowanych materiałów i sprawdzonych systemów. Dostarczamy unikalne i designerskie meble oraz przedmioty. Wprowadzamy do biur zieleń. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Zaufali nam :

Opinie o Consido :

Dominika Ożóg - HYCOM SA

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z firmą CONSIDO. Realizacja kompleksowych usług w zakresie wyposażenia biura w meble biurowe (biurka, krzesła biurowe, lady recepcyjne, stoły i krzesła konferencyjne, zabudowa kuchni) zawsze przebiega należycie i terminowo spełniając wymagania jakościowe co do przedmiotu umów. W ostatnim czasie przedstawiono nam bardzo ciekawy projekt aranżacji sali konferencyjnej wraz z ofertą zakupu, który świetnie zrealizowano w zaskakująco szybkim tempie. Rzetelne podejście firmy Consido do zleconych zadań pozwala stwierdzić, że jest profesjonalnym partnerem w zakresie wykonywanych usług dającym gwarancję solidności.

Ewa Szczegielniak - Agencja ECHO

Godne polecenia podejście do klienta, niesamowicie ciekawa i szeroka oferta, a co szczególnie fajne - prawdziwe zainteresowanie pracowników, jakiego rodzaju meble są w danym momencie potrzebne. Mamy super wyposażone biuro dzięki wsparciu CONSIDO, stąd szczera rekomendacja, by właśnie tu realizować wszelkie zapotrzebowania na meble i elementy wyposażenia firmy, biura, gabinetu czy recepcji. Serdeczne dzięki za świetne wsparcie i pomysł na aranżację naszych wnętrz, które są jednym z najczęstszych powodów do komplementów, jakie dostajemy pod adresem naszej firmy..:-)!

Anna Urbańska - Green Cab Taxi Sp. z o.o

Consido wyposażyło nowe biuro Green Cab Taxi Sp.z o.o. w Łodzi kompleksowo, począwszy od gabinetu Szefów, poprzez sekretariat, pokoje biurowe oraz serce firmy - dyspozytornię. Spółka Consido odpowiedziała na nasze potrzeby ciekawą ofertą wraz z doradztwem, zatroszczyła się o terminowość dostaw i profesjonalny montaż. Meble są wysokiej jakości, dobrze wykonane, trwale i solidne. Jesteśmy zadowoleni z usług firmy i polecamy ją z czystym sumieniem.