Funkcjonalne kolekcje mebli oraz meble na wymiar

Wyposażamy wnętrza publiczne w wyjątkowe i komfortowe meble. Gwarantujemy duży wybór wzorów, kolorów oraz możliwość stworzenia własnych projektów.

- consido.pl- consido.pl
Mamy wszystko do stworzenia komfortowego i efektywnego miejsca pracy dla różnych branż. Znajdziesz u nas meble typu call center, boksy biurowe i wiele innych.
- consido.pl- consido.pl
Tworzymy meble na specjalne zamówienie. Jeśli chcesz stworzyć wyjątkową i oryginalną kolekcję mebli, zgłoś się do nas, a my zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązania.
- consido.pl- consido.pl
Nasze meble hotelowe wyróżnia jakość, piękny wygląd oraz funkcjonalność. Jesteśmy w stanie wyposażyć zarówno pokoje hotelowe, jak również recepcje, hole oraz restauracje.
- consido.pl- consido.pl
Oferujemy meble zewnętrzne, takie jak fotele, sofy, siedziska, które idealnie sprawdzą się w holach, poczekalniach i na tarasach. Wzbogaciliśmy naszą propozycję o oryginalne elementy dekoracyjne.
- consido.pl- consido.pl
Meble tapicerowane to propozycja wysokiej jakości foteli, sof, kanap i krzeseł. Znajdziesz u nas bardzo duży wybór dobrej jakości tkanin i skór.
- consido.pl- consido.pl
Proponujemy luksusową kolekcje mebli biurowych, które znajdą swoje miejsce w eleganckich gabinetach przeznaczonych dla właścicieli firm, prezesów oraz członków zarządu.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie mebli?

GÓRA

Pobierz bezpłatną
księgę inspiracji

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najbardziej inspirujące wnętrza biur.

Wystarczy, że zostawisz nam swój adres e-mail i nasza księga inspiracji trafi prosto na Twoją skrzynkę.