Reprezentacyjne meble do recepcji

Najlepsza wizytówka każdego hotelu
Produkujemy meble do recepcji z najlepszych materiałów. Dbamy o każdy nawet najmniejszy szczegół. Tworzymy elegancką i funkcjonalną wizytówkę każdego hotelu.

Różnorodna stylistka i wzornictwo
Oferujemy meble recepcyjne zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Kompleksowe aranżacje recepcji
Zajmujemy się aranżacją recepcji hotelu w sposób kompleksowy. Zadbamy o optymalne wykorzystanie przestrzeni, odpowiednią zabudowę oraz funkcjonalność.

Kompleksowe wyposażenie recepcji

Nasza oferta to kompleksowy projekt oraz wykonawstwo mebli recepcyjnych. Nowoczesne i komfortowe meble gwarantują najlepszą obsługę gości oraz komfort dla pracowników. Zapewniamy pełne wyposażenie – począwszy od lad recepcyjnych po krzesła, kanapy, stanowiska pracy oraz stoliki.

  • Projektujemy oraz produkujemy solidne lady recepcyjne w stylu nowoczesnym, klasycznym lub innym wybranym przez Klienta.

W zależności od zapotrzebowania możemy zaproponować również: zabudowę do przechowywania bagażów, meble do stanowiska informacji, funkcjonalne szafki i szafy do przechowywania dokumentów.

Dopasowane meble recepcyjne

Recepcja hotelowa to przestrzeń, która musi być przede wszystkim estetyczna oraz funkcjonalna. Produkując meble hotelowe, pamiętamy o tym, że powinny one robić jak najlepsze wrażenie. Pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiedni projekt i dopasować go do indywidualnego charakteru hotelu.

  • Meble recepcyjne każdorazowo dopasowujemy do pomieszczenia – zarówno pod względem wielkości jak i wyglądu.
  • Pomagamy zaaranżować przestrzeń recepcji, tak aby była funkcjonalna i przyjazna dla gości.
  • Realizujemy nawet najbardziej wyszukane życzenia Klienta.