Zawsze wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom

Wyróżnia nas to, że reprezentujemy Twój interes i proponujemy Ci najlepsze rozwiązania, gdyż nie jesteśmy przedstawicielem jednej marki, ale współpracujemy z wieloma firmami i producentami.
Do każdej realizacji podchodzimy kompleksowo, chyba, że Ty zaproponujesz inaczej.

Nasze motto to „Od pomysłu po realizację”.

- consido.pl

Harmonogram prac

- consido.pl
 • Doradzamy w zakresie potrzeb, oczekiwań i celu
 • Zaaranżujemy każde wnętrze od inwentaryzacji po wizualizacje 3D
 • Zoptymalizujemy ofertę i jej koszty, dbając o najwyższą jakość produktów
 • Zaproponujemy alternatywne rozwiązania
 • Dostarczymy i profesjonalnie zmontujemy każde zamówienie
 • Zapewnimy konsultacje i wsparcie na każdym etapie realizacji
 • Zapewniamy 5-letnią gwarancję na oferowane przez nas produkty
 • Zapewniamy serwis, również pogwarancyjny

Korzyści dla twojej firmy

Pomagamy przy przeprowadzce lub reorganizacji powierzchni

Wynajmujemy meble biurowe

Pomagamy uzyskać korzystny leasing lub kredyt na zakup mebli

OPINIE

Opinie naszych Klientów potwierdzające nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta.
 • Firma CONSIDO odpowiadała za projekt i wyposażenie nowego biura Paris Tobacco Commercial Sp. z o.o., mieszczącego się w Warszawie, w hotelu Marriot. Projekt był trudny i obfitował w wiele emocjonujących momentów, które wzbogaciły obie strony o nowe doświadczenia. Efekt finalny jest przy tym dokładnie taki, na jakim nam zależało. Mamy wrażenie, że przestrzeń jest jak zaczarowana. Przemyślana, funkcjonalna, estetyczna i wykończona w każdym detalu. Polecamy firmę CONSIDO przede wszystkim z powodu ich profesjonalizmu, jak też i partnerskiego podejścia do współpracy z klientem.
  Agnieszka Naborowska, Kierownik Biura, Paris Tobacco Company
 • Powierzyliśmy zespołowi CONSIDO zaprojektowanie nowej restauracji w Białej Podlaskiej, w budynku przedwojennej poczty. Projekt nie był prosty i standardowy, ponieważ – z powodu stosunkowo niewielkiej powierzchni parteru – trzeba było zorganizować zaplecze kuchenne na piętrze. I sprytnie zsynchronizować je z barem, co znakomicie się udało. CONSIDO nie tylko wykonało projekt i wyposażyło nową restaurację, ale nadało jej nazwę i stworzyło logo. Współpraca przebiegła płynnie, a problemy były rozwiązywane na bieżąco. A efekt? Cóż, Stara Poczta już po kilku tygodniach ma swoich stałych bywalców, a codziennie zaglądają następni.
  Helena Melaniuk Dworek „HELENA”.
 • Nasza współpraca trwa już 10 lat! Stan pandemii, pilność wprowadzenia wymogów opisanych prawem spowodował, że zwróciliśmy się o pomoc do wielokrotnie sprawdzonej firmy CONSIDO. Zadanie polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu elementów zapewniających maksymalnie bezpieczne przebywanie osób w pomieszczeniach biurowych oraz ogólnodostępnych, jak portiernie czy biblioteka z czytelnią. Przedstawiono projekt z właściwą technologią wykonania i mocowania, a na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że całość, każdy detal - były oparte na autorskim projekcie uwzględniającym potrzeby użytkownika.
  Mgr Jolanta Maliszewska, Wydział Ekonomiczno – Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
 • Nasze zlecenie dotyczyło prac adaptacyjnych w pomieszczeniach zabytkowego budynku Rektoratu Politechniki Łódzkiej. Prace polegały na zaprojektowaniu i wykonaniu renowacji i wyposażenia istniejących pomieszczeń kawiarni. Firma estetycznie dostosowała się do naszych wymagań, wykazała się rzetelnością i dużym zaangażowaniem. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że całość i każdy detal był oparte na ich autorskim projekcie architektonicznym. Firmę CONSIDO mogę z pełną odpowiedzialnością polecić innym inwestorom i zleceniodawcom.
  Mgr inż. Andrzej Rapacki Z-ca Kanclerza Politechniki Łódzkiej ds. Infrastruktury
 • Z firmą CONSIDO pracujemy od dłuższego czasu. To, co szczególnie cenimy sobie w tej współpracy to terminowość i konkurencyjne ceny mebli, które nie są proponowane kosztem jakości, a także nowoczesne wzornictwo. Mieliśmy do zrealizowania duży projekt wyposażenia naszego łódzkiego biura i na tej terminowości szczególnie nam zależało, dlatego jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektów i skuteczności firmy.
  Agnieszka Anglart, Dyrektor finansowy, AQ Wiring Systems
 • Firma Consido na podstawie Umowy Ramowej zawartej w wyniku postępowania przetargowego zrealizowała w czerwcu 2015 r. dostawy wraz z montażem wyposażenia meblowego na wyposażenie stanowisk pracy biurowej w nowej lokalizacji mCentrum Operacji w Łodzi. Przedmiotem realizacji były: biurka, biurka typu bench, kontenery biurowe, szafy biurowe, stoły konferencyjne, krzesła obrotowe oraz stacjonarne, hokery, meble do pomieszczeń typu chillout. Realizacja była łącznie na wyposażenie kilkuset stanowisk pracy. Łączna wartość kontraktu przekroczyła 1 mln zł. Dostarczone meble charakteryzują się wysoką jakością. W trakcie realizacji kontraktu firma Consido wykazała się fachową wiedzą i bardzo dobrą organizacją logistyczną. Dostawy i montaż realizowane były terminowo z należytą starannością, pomimo bardzo napiętego harmonogramu. Wysoko oceniamy także kompetencje, uprzejmość i zaangażowanie pracowników firmy. Firmę Consido polecamy jako partnera godnego zaufania.
  Przemysław Skórowski, Starszy specjalista, mBank
 • Firma Consido wykonała dla nas w 2009 roku, prace remontowo-budowlane oraz dostawę sprzętu i wyposażenia meblowego na kwotę przekraczającą 1,8 mln. złotych. Wszystkie prace zostały wykonane prawidłowo, terminowo z zachowaniem niezbędnej staranności. Ze współpracy z firma Consido jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy ją jako rzetelnego partnera.
  Prof. dr hab. Roman Patora, Rektor Spłeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania
 • Zaświadczam. że w okresie październik - listopad 2015 roku Firma Consido z Łodzi ul. Taborowa 119d w ramach zamówienia publicznego tj. „Dostawa, rozmieszczenie i montaż mebli biurowych w ramach projektu pt. „Budowa nowego budynku Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej - LabFactor"" wykonała kontrakt na kwotę 256 308,63 zł brutto. Kontrakt obejmował dostawę, wniesienie, montaż i ustawienie mebli biurowych, szaf, szaf metalowych, foteli, foteli specjalistycznych, krzeseł, stołów, zabudów aneksów kuchennych wraz z wyposażeniem oraz mebli warsztatowych. Firma właściwie spełniła rolę doradczą, potrafiła przedstawić rozwiązania alternatywne co zdecydowanie ułatwiło podejmowanie decyzji przez Zamawiającego. Firma utrzymuje stały kontakt w sprawach bieżącego serwisu. Stwierdzam. że wszystkie dostawy były wykonane należycie na bardzo dobrym poziomie technicznym i organizacyjnym. Wyrażam zadowolenie ze współpracy z Wykonawcą. Uważam, że każdy Inwestor może polegać na wiedzy, doświadczeniu, rzetelności i sprawności działania Firmy Consido.
  Prof dr hab. inż. Ireneusz Zbiciński, Dziekan Wydziału Politechniki Łódzkiej
 • Uniwersytet Łódzki potwierdza, że firma CONSIDO uczestniczyła w 2010 r. w wyposażeniu w meble i inny sprzęt budynków Centrum Informatyczno - Ekonometrycznego Wydziału Ekonomiczno - Socjologicznego UL przy ul. Rewolucji 1905r nr 37/39 w Łodzi. Wartość wszystkich prac przekroczyła kwotę 1,4 mln zł. Pomimo trudnych warunków pracy, która odbywała się z prowadzonymi równolegle robotami budowlanymi, firma wywiązała się ze swoich zadań wzorowo. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, a jakość dostarczonych towarów nie budzi żadnych zastrzeżeń. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić doskonały kontakt z pracownikami firmy, którzy niezwłocznie reagowali na wszystkie nasze prośby i uwagi. Usunięte zostały wszystkie zgłoszone usterki, które do tej pory powstawały podczas użytkowania mebli. Z przyjemnością możemy polecić firmę CONSIDO jako solidnego i godnego zaufania partnera.
  Mgr inż. Jan Rydz, Zastępca Kanclerza Uniwersytetu Łódzkiego
 • Firma Consido dostarczała nam meble i wyposażenie biurowe dla Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Wartość kontraktu przekroczyła 1 mln zł. Dostawa została zrealizowana terminowo, towar odpowiadał założeniom przetargowym, montaż został wykonany fachowo, z zachowaniem staranności. Polecamy Consido jako sprawdzonego i godnego zaufania partnera.
  Marzena Czaplicka, Dyrektor Generalny, Mebelux
 • ORLEN Księgowość Sp. z o.o. ma przyjemność zarekomendować firmę CONSIDO jako solidnego dostawcę krzeseł biurowych. Firma CONSIDO była dostawcą 200 szt krzeseł obrotowych INFINITA OPERATIVE dla pracowników Spółki ORLEN Księgowość w Płocku. Zamówienie, dostawa i montaż zostały wykonane w terminie umownym. Firma elastycznie dostosowała się do naszych wymagań, kadra i pracownicy wykazali się dobrym przygotowaniem fachowym, terminowością i rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem. Dziękujemy za współpracę i życzymy Państwu dalszych sukcesów w realizacji powierzonych projektów. Firmę CONSIDO możemy z pełną odpowiedzialnością polecić innym zleceniodawcom.
  Krzysztof Wawrzków, Kierownik, Orlen
 • Firma Consido wykonała dla naszej firmy w 2010 roku prace polegające na dostawie i montażu wyposażenia meblowego i hotelowego. Wartość prac wyraża się kwotą sześciocyfrową. Prace zostały wykonane z najwyższą starannością z dotrzymaniem ustalonych terminów. Z prac firmy Consido jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy firmę innym klientom.
  Wojciech Kuchler Vel Chuchler, Dyrektor, Repromed
 • Niniejszym zaświadczam, że w 2013 roku firma CONSIDO S. Polit, M. Woźniakowski z siedzibą w Łodzi przy ul. Taborowej 119d dostarczyła i zamontowała wyposażenie meblowe do powierzchni biurowych zespołu budynków pofabrycznych L. Grohmana w Łodzi przy ul. ks. Tymienieckiego 22/24. Zadanie obejmowało meble gabinetowe, meble konferencyjne, meble kuchenne, ladę recepcyjną. Wszystkie elementy wyposażenia zostały dostarczone i zamontowane terminowo, z należytą starannością i zgodnie z wymaganiami Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Rekomenduję firmę "CONSIDO" jako wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej realizacji zadań inwestycyjnych, oferującą wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania w zakresie aranżacji i wyposażenia powierzchni biurowych.
  Joanna Chojnacka, Dyrektor Biura Zarządu, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna
 • Firma CONSIDO, z którą na stale współpracuję, zrealizowała dla AMG.net projekt, który zapewnił funkcjonalne i przemyślane rozwiązania w zakresie wyposażenia wnętrz biurowych. Realizacja, która miała miejsce w naszej siedzibie uzyskała I miejsce w dorocznym konkursie organizowanym przez Fundację Ulicy Piotrkowskiej. Terminowość realizacji oraz pięcioletnia gwarancja na wszystkie elementy wyposażenia biurowego, z którego korzysta stu dwudziestu pracowników AMG.net, stworzyła optymalne warunki do pracy dla całego zespołu, którego komfort pracy został uwzględniony na wszystkie etapy powstawania nowej przestrzeni biurowej.
  Adam Federowicz, Dyrektor Finansowy, AMG.net
 • Firma Consido wykonała dla nas w maju 2013 r., w ramach Ustawy o Zamówieniach Publicznych, dostawę mebli i wyposażenia biurowego. Łączna wartość prac przekroczyła 380.000 zł. Z usług firmy Consido jesteśmy zadowoleni, prace zostały wykonane rzetelnie, terminowo, zgodnie ze specyfikacją. Na szczególne podkreślenie zasługuje bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Polecamy firmę Consido, jako solidnego, fachowego kontrahenta.
  Andrzej Matłoka, Prezes Zarządu, Interior

Rzetelnie zrealizujemy Twoją koncepcję.

GÓRA

Pobierz bezpłatną
księgę inspiracji

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najbardziej inspirujące wnętrza biur.

Wystarczy, że zostawisz nam swój adres e-mail i nasza księga inspiracji trafi prosto na Twoją skrzynkę.